Dárkové poukazy

Zdravíme Vás, 

Díky tomuto poukazu získáváte dárek=slevu na web, vybrat si můžete na www.publicmc.czVybírat můžete i zde www.hotelmc.cz, pokud by Vám tyto designy řekli více. Vyberte si také WEBHOSTING.

Web si můžete sami snadno upravit dle návodu, naplnit fotky, texty, upravit menu ... nebo Vám to můžeme pomoci naplnit, designově upravit... viz ceník níže.


POSTUP AKTIVACE KUPÓNU:

  1. Vyberte si design, který se Vám nejvíce libí
  2. Napište nám v našem KLIENTSKÉM CENTRU od koho jste poukaz dostali, na co web bude a zda se rozepíšete nebo napíšete stručně a pak probereme osobně, necháme na Vás. 
  3. Web nasadíme na poddoménu (např. http://plavani.cloudmc.cz ), kde si web upravíte sami nebo s naší pomocí a jak bude připraven k nasazení na doménu, přehodíme DNS a pokud doménu nemáte, vše zařídíme. Koupíme ji, nastavíme maily, co budete potřebovat.
  4. Zašleme Vám náhled faktury, ke kterému se můžete vyjádřit a kde bude odečten POUKAZ (dle hodnoty poukazu). Po schválení a uhrazení faktury  je web ihned připraven k nasazení na doménu a ke spuštění.

Rádi bychom, abyste věděli, že nejsme jen prodejci webových stránek. Jsme profesionálové, na internetu obchodujeme 20 let, nasazujeme weby a eshopy stovkám firem a svou práci děláme moc rádi. Pomůžeme Vám, stačí se na nás obrátit. 

 

Zde si dále od nás můžete objednat:


Naplnění textů, fotek, vytvoření menu, SEO a připravení ke spuštění - od 3.000,- KčDesign na míru, pokud si nevyberete z nabízených hotových šablon - od 10.000,- Kč
SEO optimalizace a podpora - na osobní domluvě 

 

VZOR, hodnoty poukazu jsou od částky 1.000,- Kč