Vlastnosti produktu

Technická podpora

Se systémem získáváte také bezplatné pravidelné aktualizace. Tím je Vám zaručen vždy aktuální systém. Na telefonu jsme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Při jakémkoli probému jsme tady pro Vás. Ať už na našem Helpdesku, telefonech či e-mailech.

Ankety

Zajímají Vás názory Vašich návštěvníků? Pokud ano lze přídávat jakékoli množství anket. Lze měnit otazky, přidávat libovolná počet odpovědí.

SEO optimalizace

Náš systém a jeho šablony jsou nakódovány tak, aby byli tzv. SEO frendly. Poskytnuta je pokročilá SEO optimalizace. Možností za příplatek je ale také SEO analýza od externí firmy, kterou Vám můžeme domluvit. SEO je komplikovaná služba, která závisí na mnoha faktorech.

Více jazyků

Pokud necílíte jen na české uživatele, budete potřebovat vícejazyčný web. V tom případě je tato verze systému pro vás to pravé. Umožní vám přeložit web do téměř neomezeného množství jazyků.

Soutěže

S tímto modulem získáte kompletní správu soutěží, která může být užitečným nástrojem. V administraci ihned vidíte kdo a jak odpovídal a můžete jednoduše vybrat výherce.

Diskuse ke zboží a článkům

Diskusi je možno vést jak k produktu, tak ke článkům. Přispěvky lze schvalovat automaticky, nebo pouze administrátory. Induviduální možnost zapínání a vypínání diskuse k jednotlivých sekcím. K dispozici je také kompletní diskusní fórum s témati.

E-mailový zpravodaj

Psaní newsletterů je velice účinný nastroj pro zvýšení prodeje. Rozesílejte emaily vašim zákazníkům, které lze také řadit do skupin.

Sdílení na sociální sítě

Každý článek, stránka i celý web jde pomocí této funkce sdílet. Kterýkoli uživatel tak může na svou Facebookovou zeď vložit odkaz na váš web a podpořit vás. Podporované jsou i ostatní sociální sítě.